Ako nema beba, nema ni Hercegovine

Udruženje porodica sa problemom steriliteta "bebe" - trebinje

BEBA
PARA
GODINA

KO SMO MI?

Udruženje je humanitarna, nestranačka, nevladina, neprofitabilna organizacija koja na dobrovoljnoj osnovi okuplja porodice sa problemom steriliteta, stručne radnike i druge zainteresovane osobe i institucije radi njihovog angažovanja u riješavanju svih problema porodica sa problemom steriliteta.

Glavni ciljevi Udruženja:

Koji su naši zadaci?

01.

— Evidencija

Vodimo evidenciju o porodicama sa problemom steriliteta, pratimo, analiziramo i proučavamo pitanja i probleme porodica sa problemom steriliteta. Stručno ih obrađujemo i prezentiramo ih široj javnosti radi obezbeđenja opšte društvene podrške njihovom rješavanju.

02.

— Informisanje

Podstičemo i pomažemo propagandu, informativnu, stručnu i naučnu djelatnost u oblasti liječenja steriliteta.

03.

— Edukacija

Razvijamo raznovrsne oblike saradnje, informisanje i edukovanje porodica sa problemom steriliteta.

04.

— Refundiranje troškova liječenja

Razvijamo saradnju sa drugim ustanovama, udruženjima, nevladinim i vladinim humanitarnim organizacijama sa ciljem rješavanja problema i zadovoljavanja potreba porodica sa problemom steriliteta.

05.

— Briga i zaštita

Preuzima i provodimo druge mjere i akcije kojima doprinosimo unapređenju društvene brige i zaštite porodica sa problemom steriliteta.

06.

— Savjetovanje

Od samog početka savjetujemo parove koji je najbolji put da ostvare svoje potomstvo i na koji način da iskoriste sva prava koje im institucije omogućuju.

ostvarite i vi vaše snove

Naši Partneri

Video prilozi iz udruženja