PRONATAL Repro, češka IVF klinika

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/udruzen2/public_html/templates/bebe2/functions.php on line 194

Udruženje "Bebe" posjetilo Opštinu Berkovići

Povodom Dječije nedelje Udruženje "Bebe" posjetilo je Opštinu Berkovići. U razgovoru sa načelnikom Opštine Berkovići gospodinom Nenadom Abramovićem dogovorena je saradnja da se pomogne porodicama sa teritorije Opštine Berkovići. Gospodin Abramović je obećao da će u budžetu za sledeću 2018.god. planirati sredstva za ovu namjenu.

Pozivamo sve parove koji imaju ovaj problem da se suoče sa njim i obrate u Udruženje.

Zahvaljujemo se na razumijevanju načelniku Opštine Berkovići sa iskrenom nadom da će ova saradnja pomoći parovima iz Opštine Berkovići da riješe svoj životni problem.

bebe-slika-sajt-veca

Design by Ž