Aktiv žena SNSD-a: Novogodišnji paketići za najmlađe članove „Beba“

Aktiv žena SNSD-a Trebinje obradovao je danas mališane Udruženja porodica sa problemom steriliteta „Bebe“ novogodišnjim paketićima.

Posjeta je bila i prilika se o radu ovog udruženja i institucionalnoj podršci porodicama sa problemom steriliteta razgovora sa predsjednicom „Beba“ Snežanom Misitom.

„Zajedno smo naglasili nemjerljiv značaj ovog udruženja, ali i činjenicu da Grad Trebinje i sve institucije Republike Srpske već deset godina, koliko udruženje postoji, ima uspješnu saradnju i pruža razumijevanje njegovim članovima. S radošću vas informišemo da je u 2020. godini rođeno 15 beba čiji su roditelji njihovi članovi“, saopšteno je iz Aktiva žena SNSD-a Trebinje.

Izvor: Radio Trebinje