“Bebe” imaju novi sajt!

Novi sajt Bebe

Dragi naši prijatelji, od danas Udruženje porodica sa problemom steriliteta “Bebe” ima svoj novi web sajt. Web agencija “Webherzz” iz Trebinja poklonila nam je moderan web sajt, na kome možete pronaći sve podatke koje su se i do sada nalazile na sajtu.

Trudićemo se da u narednom periodu objavljujemo što više sadržaja i informacija, kako bi svima Vama olakšali put do potomstva.

Osim redovnih novosti iz Udruženja, na sajtu možete pronaći osnovne informacije o Udruženju, stručne tekstove o muškom i ženskom sterilitetu, trudnoći, MPO metodama, te upoznati naše partnere i prijatelje, bez čije pomoći i podrške naš rad i uspjesi koje smo ostvarili ne bi bili mogući.

Ovim putem zahvaljujemo se “Webherzz”-u što je prepoznao naš rad i uspjehe i želimo im mnogo usjepha u daljem radu.