Edukativno predavanje „Savremeni pristup bračnoj neplodnosti“ sutra u Trebinju

U okviru obilježavanja Međunarodnog dana djeteta, u prostorijama bolničke biblioteke sutra će stručnjaci ZU “Medico-S”, članice grupacije Pronatal iz Banja Luke, a u saradnji sa Udruženjem porodica sa problemom steriliteta „Bebe“ Trebinje održati edukativno predavanje „Savremeni pristup bračnoj neplodnosti“.

Predavanju će prisustvovati specijalisti i specijalizanti iz JZU Bolnica Trebinje.

U petak, 7. oktobra su planirani konsultativno-specijalistički pregledi za bračne parove sa problemom steriliteta, a koji se pripremaju za vantjelesnu oplodnju. Ranije su se ovakve konsultacije obavljale u Banjaluci, dok je sada parovima omogućeno da to obave u svom gradu.

Početak predavanja u prostorijama bolničke biblioteke je u 14 časova.

Izvor: Jadran Trebinje