Edukativno predavanje: “Savremeni pristup bračnoj neplodnosti”

Sanja Sibincic, Udruzenje Bebe

Sa namjerom da omogući kvalitetnu edukaciju iz oblasti humane reprodukcije, ZU “Medico-S” članica Pronatal grupacije u saradnji sa Udruženjem porodica sa problemom steriliteta “Bebe” iz Trebinja, organizuje edukativno predavanje “Savremeni pristup bračnoj neplodnosti”.

Predavanje će biti održano:

U maloj sali HET-a

13. aprila, 2019. godine sa početkom u 15.00 časova.

Domaćin skupa i predavač, je prof. dr Sanja Sibinčić osnivač i direktor specijalizovane ustanove za vantjelesnu oplodnju Medico- S, te stručnjaci: prim. mr sci. dr Vesna Ćurić, specijalista ginekologije i akušerstva, ing. Irena Milaković Ph.D., klinički embriolog, mr Sanja Lukač, psiholog i dr Slavica Stefanović, specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije.

– “Bračna neplodnost – osnovni pojmovi, incidenca i uzroci; Vantjelesna oplodnja, izbor pacijenata, način prilagođavanja šemi indukcije ovulacije (IVF, ICSI, GIFT, ZIFT, TESA, AHA)” prof. dr Sanja Sibinčić, specijalista ginekologije i akušerstva

– “Dijagnostika neplodnosti, nadzor trudnoće nakon vantjelesne oplodnje”

prim. mr sci. dr Vesna Ćurić, specijalista ginekologije i akušerstva

– “Muški infertilitet -nove metode “Medico-S” laboratorije”

ing. Irena Milaković Ph.D., klinički embriolog

– “Psihološka podrška parovima tokom postupka vantjelesne oplodnje”

mr Sanja Lukač, psiholog

– “Kvantna medicina i test intolerancije u liječenju neplodnosti

dr Slavica Stefanović, specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije

Nakon predavanja stručnjaci ZU “Medico-S” održaće besplatne konsultacije sa pacijentima u ginekološkoj ambulanti Doma zdravlja u Trebinju sa početkom u 16.30 časova. Zainteresovani će moći uraditi test intolerancije.

Pacijentima su na raspolaganju: prof. dr Sanja Sibinčić, specijalista ginekologije i akušerstva; Ing. Irena Milaković, klinički embriolog; mr Sanja Lukač, psiholog I dr Slavica Stefanović, specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije.

Sve informacije i zakazivanje na br.tel. 065 031 922