Podjeljeni paketići mališanima iz Udruženja porodica sa problemom steriliteta „Bebe“

Danas je Udruženje „Bebe“ uz pomoć Elektroprivrede Republike Srpske podjelilo 95 paketića i usrećilo toliko mališana koji su dugo vremena željno iščekivani.

Udruženje porodica sa problemom steriliteta „Bebe“ osnovano je u Trebinju 25. marta 2010.godine.

U početku je Uduženje brojalo 4 bračna para, da bi danas taj broj bio 190 porodica iz istočne Hercegovine. Otvorenim razgovorom porodica koje su prošle trnovit put i onih koji su riješili svoj životni problem, otvoreno i glasno smo razbili tabu temu i počeli da pričamo o sve većem problemu – sterilitetu.

Danas možemo da se pohvalimo da je kroz međusobnu saradnju kao i pomoć i intervencije stručnih ljudi, prvenstveno ljekara, rođeno 95 beba.

Zahvaljujemo se Elektroprivredi Republike Srpske koja je od samog osnivanja udruženja prepoznala značaj našeg problema i pomagala nam u ostvarivanju naših ciljeva. I danas nam je pomogla u ovoj akciji te obezbijedila paketiće za našu djecu.