Zahvalnica Udruženju “Bebe”

dan_oslobodjenja_trebinja_20202

Na svečanoj sjednici Skupštine Grada povodom Dana oslobođenja Trebinja u Prvom svjetskom ratu, koja je održana danas u Kulturnom centru uručena je zahvalnica udruženju „Bebe“. Zahvalnicu je u ime udruženja „Bebe“ primila dr Lilien Kovač, predsjednica Upravnog odbora udruženja. Za deset godina postojanja udruženje je ostvarilo mnoge ciljeve i uspjehe, jedan od najvećih je 137 beba.

Nama je ova zahvalnica pokazatelj da smo sve ove godine radili za dobrobit svih onih koji su se obratili za pomoć i podstrek da nastavimo i dalje.

Zahvaljujemo se Gradu Trebinju na dosadašnjoj saradnji i pomoći u našem desetogodišnjem radu.

Posebnu zahvalnost dugujemo na jednom besplatnom pokušaju vantjelesne oplodnje za naše sugrađane. Grad trebinje je jedini grad koji izdvaja sredstva u cjelosti za vantjelesnu oplodnju, bez gornje starosne granice ženskog partnera.

Još jednom veliko HVALA