Povelja za društveni rad Udruženju “Bebe”

Sinoć je na dobro poznatoj lokaciji uz Bilećko jezero počelo deveto izdanje muzičkog festivala „Lipa fest“, koji se ove godine organizuje u sklopu projekta „Kulturno –istorijsko naslijeđe, tradicija i običaji Stare Hercegovine“.

„Lipa fest“ organizuje Udruženje „Kulturni centar Bileće“, pod pokroviteljstvom predsjednice Republike Srpske Željke Cvijanović i Opštine Bileće.

Na otvaranju festivala predsjednik Udruženja „Kulturni centar Bileće“ Nebojša Rogan uručio je povelje za društveni rad i odgovornost prema zajednici kolektivima iz Hercegovine, Karate klubu „Hercegeovac“ iz Bileće, Udruženju za borbu protiv steriliteta „Bebe“ iz Trebinja i Srpskom kulturnom i prosvjetnom društvu „Prosvjeta“ iz Bileće, dok će plaketa predsjednici Republike Srpske biti naknadno uručena.